18 травня 2017 року в Навчально-науковому інституті іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького в рамках заходів, присвячених Дню науки, відбувся науково-методичний семінар «Навчання та оцінювання основ наукового письма англійською мовою». Організатором семінару є колектив кафедри фонетики і граматики англійської мови. Доповідачем на семінар була запрошена Писанко Марія Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання іноземних мов й інформаційно-комунікаційних технологій Київського національного лінгвістичного університету та співголова Всеукраїнської асоціації з мовного тестування і оцінювання.

Марія Леонідівна поділилася з викладачами і гостями кафедри своїми науково-методичними напрацюваннями та програмою з курсу дисципліни Academic Writing. Усі присутні на семінарі мали можливість не лише послухати цікаву інформацію, а й перевірити роботи студентів за запропонованими критеріями оцінювання знань студентів.

Представлена доповідачем інформація та практичні завдання зацікавили викладачів ЧНУ і вони сподіваються на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.