19 травня 2016. ВУАМТО – у співпраці з кафедрою методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики (Інститут філології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – провела семінар з тестування та оцінювання граматичних навичок студентів мовних спеціальностей. Інше питання, на якому зосередилися організатори та доповідачі семінару О.Г. Квасова та Т.І. Кавицька – підходи до викладання граматики у вищій школі (мовні спеціальності).

IMG_5792[2]

У ході дискусії учасники семінару дійшли певних висновків щодо найбільш прийнятної методики викладання граматики для студентів – лінгвістів. Обговорювались також проблеми розроблення методики навчання граматики, що відповідає потребам майбутніх лінгвістів; вибору доцільного навчального матеріалу та підручників; створення ефективних вправ для формування свідомого підходу студентів до вивчення граматики.

Друга частина семінару зосереджувалась на тестуванні та оцінювання граматичних навичок студентів мовних спеціальностей. Зокрема, детально обговорювалися підходи до тестування та оцінювання граматичних навичок у контексті вищої мовної освіти. Особливо цінний досвід учасники семінару отримали під час написання тестових завдань з граматики та укладання модульного тесту для студентів-лінгвістів.

Організатори семінару висловлюють щиру подяку всім учасникам семінару –  викладачам та студентам магістратури Інституту філології, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Львівського відділення Украхнського центру якості освіти. Дякуємо за те, що підтримуєте нас у прагненні піднести тестування та оцінювання іншомовних навичок та умінь в Україні на вищий та більш професійний рівень. Ми завжди раді поділитися своїми знаннями і досвідом з колегами! За бажанням приймаючої сторони, семінар може бути проведено в будь-якому навчальному закладі країни.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Testing and assessing workshop”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.