Науково-методичний семінар ‘Запровадження якісного оцінювання до університетської іншомовної освіти’ відбудеться за фінансової підтримки Європейської асоціації з мовного тестування та оцінювання (European Association for Language Testing and Assessment).

ealtabanner new

Метою семінару є подальше підвищення компетентності викладачів у оцінюванні для здійснення ними якіснішого контролю студентських досягнень та сприяння кращому вивченню іноземних мов.

Ми раді повідомити, що отримали згоду виступити доповідачами на семінарі від двох відомих експертів у галузі мовного тестування – професора Ентоні Гріна (CRELLA) та доктора Крістін Кум (Higher Colleges of Technology, UAE).

Please Like and Share this photo on Facebook and Twitter. If you'd like to come to one of our upcoming conferences, please visit the following page on the IAFOR website: http://iafor.org/conferences/

IMG_3535

Семінар складатиметься з двох частин.

Першу частину (Дні 1-3) проведуть запрошені експерти. Семінар триватиме з 9 .00 до 17.00 протягом чотирьох 90-хвилинних занять із перервами на кава-брейки та перерву на обід. На семінарі  розглядатиметься таке коло питань:

Якості ефективних систем оцінювання (практичність, надійність, валідність, позитивні результати). Процедура розробки тестів (планування, розробка специфікації, створення тестів, підготовка студентів, проведення тесту, отримання зворотного зв’язку, інтерпретації даних). Принципи створення викладацьких тестів. Оцінювання продуктивних умінь: розробка завдань із говоріння та письма, розробка шкал оцінки, використання шкал оцінки, обробка результатів, зворотній зв’язок. Використання статистичного аналізу, придатного для оцінки ефективності викладацьких тестів. Розробка специфікацій для оцінювання іншомовних досягнень студентів ВНЗ. Розробка тестів для  рубіжного (семестрового) та підсумкового (курсового) контролю. Встановлення якості викладацьких тестів. Аналіз та інтерпретація даних, отриманих за допомогою зворотного зв’язку.

Учасники семінару будуть ознайомлені із теоретичними матеріалом, який буде покладено в основу для наступної практичної співпраці у групах: розробки власних тестових завдань, їх презентацію та обговорення. Очікується та вітається детальний аналіз розроблених завдань з боку експертів, а також їхні рекомендації щодо покращення якості завдань

Друга частина семінару (Дні 4-5)  буде поведена українськими доповідачами, які далі розвиватимуть уміння учасників семінару. Планується, що учасники не тільки розроблятимуть власні завдання, а й зроблять спробу розробити та провести власні майстер-класи. За згодою розробників ці майстер-класи можуть бути зняті на відео та надіслані запрошеним доповідачам для отримання їхніх коментарів, зауважень та побажань.

Захід завершиться плануванням наступних майстер-класів в університетах, що представлені учасниками семінару, а також  сертифікацією найкращих  учасників як тренерів із тестування та оцінювання.

Семінар проводитиметься на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  Немісцевим учасникам буде запропоноване проживання в університетському готелі. Чекайте на подальшу інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.